Jēriņš

Rīgas evaņģēliski luteriskās Jēzus draudzes kristīgi konsultatīvais un rotaļu centrs "Jēriņš"
pirms 13 gadiem  ir izveidots mīlestībā pret katru mazuli, kas vēlas savu ikdienu pavadīt attīstošās spēlēs, izglītojošās nodarbībās, draudzīgā atmosfērā lielisku audzinātāju uzraudzībā un kas ir viens no pirmajiem, uz kristīgām vērtībām balstīts, izglītojošais centrs Latvijā. Bērnudārza pastāvēšanas 13 gados izveidojušās stabilas tradīcijas, kuras ļauj bērniem pilnveidot kristīgu pasaules redzējumu un attīstīt  nacionālās identitātes apziņu. Ikdienas darbā centrs integrē Bībeles principus, kur viens no kristīgās audzināšanas aspektiem ir žēlsirdība un iejūtība.

Bērnudārza izvēle ir ļoti svarīgs un atbildīgs brīdis vecākiem un jauns dzīves režīms visai ģimenei. "Jēriņa" darbība izstrādāta tā, lai bērnudārzs atbilstu mūsdienu ģimenes vajadzībām. Mēs sniedzam mierpilnu atbildi uz jautājumu, ar kuru šobrīd Rīgā sastopas gandrīz visi bērna vecāki, – kur atrast kvalitatīvu bērna aprūpi, kamēr pašiem jādodas darba vai ikdienas gaitās.
Pirmsskolas izglītības iestāde – bērnudārzs – kā mazā cilvēka pirmā sabiedriskā pieredze ir nozīmīgs posms ceļā uz lielā cilvēka pasauli, kas ietver: sastapšanos ar nezināmo, komunikācijas veidošanu, sadarbošanos, pienākumus, ciešu draudzību un jaunu zināšanu tveršanu. Šeit daudz kas notiek PIRMOREIZ! Pie mums viņi mācās domāt un sapņot. Tie ir gan lieli, gan mazi sapņi. Tas viņiem noteikti palīdzēs dzīvē droši iet uz priekšu.

"Jēriņš" atrodas tuvu Rīgas centram – Dzirnavu ielā 118.
 Mēs esam reģistrēta izglītības iestāde (nr. 3403801489), ar pirmsskolas izglītības programmas licenci nr. 7976.

Mūsu galvenais mērķis – nodrošināt drošu, stabilu un noslēgtu vidi, kurā augt un attīstīties mazulim laikā, kad vecāki devušies ikdienas darbos.

Mēs piedāvājam:
-
Profesionālu apmācību atbilstoši vecumam ar individuālu pieeju, lai katrs bērns izkoptu un attīstītu savas prasmes.
- Bērnu sagatavošanu skolai (licenzēta apmācību programma).
- Labākos bērnu draugus Rīgā – mīļas audzinātājas ar darbam atbilstošu pieredzi un izglītību.
- Bērnudārza pieejamību darba dienās no plkst. 8 rītā līdz 18 vakarā.
- Pastaigas un aktivitātes svaigā gaisā (ir dārzs rotaļām un fiziskām aktivitātēm).
- Bērniem draudzīgas telpas, gaišas un saulainas.
- Ērtas, drošas un mājīgas mēbeles mazuļu ikdienas darbiņu, rotaļu un atpūtas vajadzībām.
- Aizraujošas ikdienas aktivitātes un neaizmirstamus svētkus, izklaides pasākumus un dažādas svinības.
- Bērnudārza grupiņās nelielu bērnu skaitu, lai pedagogi spētu veltīt pietiekami daudz uzmanības katram bērnam. Bērniem tiek nodrošināta kvalitatīva, sabalansēta, vecumam atbilstoša ēdināšana 3 reizes dienā (brokastis, pusdienas un launags).

Kontaktpersona – centra vadītāja Sanita Ceipe, tālr. 67222698, mob. tālr. 29857138

Materiālu sagatavoja Sanita Ceipe
Foto Anita Šteinberga