Liecība "Visuaugstākā matemātika"

„Domā uz To Kungu visos savos ceļos, tad Viņš darīs līdzenas tavas tekas.”

Mūsu draudzes nama sociālās aprūpes dzīvokļa Altāra istabā bija ļoti nepieciešams veikt parketa grīdas restaurāciju. Kādā brīdī radās labvēlīgi apstākļi šīs ieceres īstenošanai. Es runājos ar Debesu Tēvu, brāļiem un māsām par to, kurš to varētu paveikt un cik tas viss izmaksātu. Baznīcā aprunājos arī ar Didzi. Un viņš man vairākkārt pārjautāja: „Bet vai nauda jums tam ir?”

Sāku meklēt meistarus. Zvanu vienam – 8 Ls/m2, zvanu firmai – 7Ls/m2. Te pēkšņi Jolanta Cukure man saka: „Sveiciens no Vācijas, no Hardeļa kunga. Viņš meklē iespēju mums atsūtīt pansionāta vajadzībām 200 eiro, t. i., 140 latus.” Alleluja!

Atkal zvanu firmai. Atbrauc meistars, izmēra grīdas platību:

20 m2 x 7 Ls/m2=140 Ls

Grīdas restaurācija jau paveikta. Slava un pateicība Dievam par palīdzību īstajā laikā!

Diakonijas darba vadītāja Līvija Putāne